UAB "Glusk Woodworking Plant", Baltarusija

QUICK
SELECTION
DURYS

Gamintojai

Atsiliepimai apie įmonę

Įmonės reitingas: 0.0

Iš viso peržiūrų: 0


Visi atsiliepimai

Rūšiuoti pagal: Kaina Populiarumas Pavadinimas
Parodyti pagal: 20 50 100
Kaip: 
Rasti 0 prekių
По данным критериям не удалось подобрать соответствующих дверей.

UAB "Głusk Medienos gamykla" savo veiklą pradėjo daugiau nei prieš septynerius metus, ir per tą laiką sugebėjo pasiekti aukščiausią poziciją iš vidaus durų rinkoje. Bendrovės produkcija gaminama pagal prekės pavadinimą «Le Porte» ir jos sukūrimas dalyvavo garsaus architektūros firma iš Italijos - «Stradivari Dizainas».

Daugelis vidinių durų, pagamintų įmonėje yra unikalus mūsų rinkoje, unikalumas ir originalumas daug vertingų klientų, klientų ir partnerių. Iš daugiau nei tūkstančio modelių įvairių spalvų ir dydžių asortimentas. Į daugelį šių pažangių Vakarų vystymosi gamybos buvo naudojama, pavyzdžiui, paslėpti vyriai, vientisas durelių langelį ir daugelis kitų. Kai kurie modeliai siekiama padidinti erdvės sutaupyti, nes ten buvo į Roto, knygų, stumdomomis durimis ir durų atveju diapazone.

Durys «Le Porte» yra pagamintas iš MDF ir įrengta teleskopiniai Liejiniai, leidžianti jiems greitai ir lengvai įdiegti. Tai apsaugo nuo žalos prie durų, visi, nes išoriniai elementai tvirtinami be vinių.

prekės durys «Le Porte» - tai elegantiškas sprendimas bet namuose!

Paimkite patarimą