ODO "VelikSort", Baltarusija

QUICK
SELECTION
DURYS

Gamintojai

Atsiliepimai apie įmonę

Įmonės reitingas: 0.0

Iš viso peržiūrų: 0


Visi atsiliepimai

Rūšiuoti pagal: Kaina Populiarumas Pavadinimas
Parodyti pagal: 20 50 100
Kaip: 
Rasti 0 prekių
По данным критериям не удалось подобрать соответствующих дверей.

ODO "VelikSort" buvo įkurta daugiau nei prieš dvylika metų. Per šį laiką, bendrovė sėkmingai įgyvendino rinkai platų produkcijos asortimentą: durys, vidaus durys, neuždūmijamomis, eksterjeras, garso izoliacija, kartu duris, taip pat modelių kietų ir įvairių aksesuarų. Surinkimo yra fanera durys, oklennye filmas PVC, MDF ir nudažyti. Platus spalvų pasirinkimas apima tokias spalvas kaip karūna Wenge cut ąžuolo, tigras ąžuolo, Golden Oak, Pelkių ąžuolas, ąžuolo, ąžuolo Mocha, zebrano, premium riešutmedžio, balintas ąžuolas.

Per savo gyvavimo ODO "VelikSort" įgijo daug patirties su tiek privatiems klientams ir visuomenei. Bendrovės produktai gali būti rasti operos teatro ir baleto, Baltarusijos valstybinis cirkas, Aukščiausiojo Teismo, Užsienio reikalų ministerija Baltarusijos, gimnazijose ir miestų klinikose.

Plačiai žinomas gamintojas įsigijo, visų pirma dėl to, kad aukštos kokybės savo produktus, kurie yra pateikiamas su naujausia įranga ir didelio tikslumo CNC staklės. "VelikSort" durys turi visus reikalingus sertifikatus - ISO 9001, STB 2433-2015 ir 1647-2006, o jų garso izoliacija ir atspari drėgmei savybės yra patvirtinta atitinkamais bandymų protokolus.

prekės durys "VelikSort" - aukštos kokybės, patikimumo ir ekologiškumą už prieinamą kainą!

Paimkite patarimą