OOO "Nexus", Rusija, Maskvos sritis, miestas Zarayskas

QUICK
SELECTION
DURYS

Gamintojai

Atsiliepimai apie įmonę

Įmonės reitingas: 0.0

Iš viso peržiūrų: 0


Visi atsiliepimai

Rūšiuoti pagal: Kaina Populiarumas Pavadinimas
Parodyti pagal: 20 50 100
Kaip: 
Rasti 0 prekių
По данным критериям не удалось подобрать соответствующих дверей.

UAB «" Nexus »yra ne pirmus metus užsiima gamyba bagetai su minkštu kraštu ir kabelinės televizijos, taip pat priedai už juos. Šie priedai yra įvairių jungiamuosius dalių, kurios skirtos suteikti visišką Cokolinės tipas: kairės ir dešinės kištukai, jungtys, vidaus ir išorės kampus.

Jo bendrovė gamina statybines medžiagas in-house ", įsikūręs Maskvos regione, tiksliau į Zaraysk mieste. Gamykla užima apie 9 tūkst plotą. Metrų. Įmonė taip pat turi savo sandėlių kompleksas šalia įmonės, todėl jūs visada turime sandėlyje visų pateiktų asortimento modeliai.

Dėl jos produktų gamybos UAB «" Nexus »naudoja tik polimerinių medžiagų aukščiausios kokybės. Baigė grindjuostes atitinka visus tarptautinius reikalavimus kokybei, todėl produktai «" Nexus »gana sėkmingai konkuruoja net su Vakarų prekių ženklų.

Paklausa Cokolinės iš šio gamintojo yra toks didelis, kad bendrovė yra priversta nuolat didinti gamybos pajėgumus siekiant patenkinti jį. Į šią technologiją įmonė nuolatos tobulina, bendrovė yra modernizuota, nauji pokyčiai diegiamos. Viskas daroma siekiant užtikrinti, kad vartotojai gautų kokybės grindjuosčių už priimtiną kainą.

Grindjuostės «" Nexus »- puiki išvaizda, ilgaamžiškumas ir patikimumas!

Paimkite patarimą