KronoSpain IOOO, Baltarusija, Smorgon

QUICK
SELECTION
DURYS

Gamintojai

Atsiliepimai apie įmonę

Įmonės reitingas: 0.0

Iš viso peržiūrų: 0


Visi atsiliepimai

Rūšiuoti pagal: Kaina Populiarumas Pavadinimas
Parodyti pagal: 20 50 100
Kaip: 
Rasti 0 prekių
По данным критериям не удалось подобрать соответствующих дверей.

Bendrovė "Kronospan" savo veiklą pradėjo daugiau nei prieš 5 metus Baltarusijoje. Pagrindinė kryptis savo veiklą - produktų "Kronospan Holdings" Rytų Riboto naudojimo ", ty medienos skydų, grindų ir sienų plokštės, grindjuostės, profiliai, stalviršiai, aksesuarai baldams, kt pardavimas Visi produktai yra pagaminti Lenkijoje, Latvijoje, Rusijoje, Ukrainoje ir yra aukštos kokybės ir garantuota ilgaamžiškumą.

Pagrindinis principas bendrovė - tai dėmesys klientui, jo poreikių ir reikalavimų. Štai kodėl bendrovė siūlo didelį pasirinkimą produktų, aukštųjų technologijų įrangos gamyboje ir sandėliavimo efektyviausiu organizacinės struktūros.

Laminatas ženklas "Kronospan" puikiai tinka intensyviam naudojimui gyvenamuosiuose rajonuose ir vidutinio - komercinės. Jis turi ypatingą semimillimetrovuyu AquaStop drėgmės barjerą ir atsparus Antibakterinė danga ABC Visa tai daro laminatas iš šio gamintojo patikimiausias ir aukštos kokybės. Platus siūlomų gamintojo produktų, jums tikrai bus suteikta galimybė pasirinkti variantą, kuris idealiai tinka jūsų namuose.

Laminavimas "Kronospan" - aukštos kokybės grindų danga už prieinamą kainą!

Paimkite patarimą