"Fellini", Baltarusija

QUICK
SELECTION
DURYS

Gamintojai

Atsiliepimai apie įmonę

Įmonės reitingas: 0.0

Iš viso peržiūrų: 0


Visi atsiliepimai

Rūšiuoti pagal: Kaina Populiarumas Pavadinimas
Parodyti pagal: 20 50 100
Kaip: 
Rasti 0 prekių
По данным критериям не удалось подобрать соответствующих дверей.

Įmonės «Blokuoti magistras» gamina vidaus durys pagaminti iš tvirtos ir fanera yra ne pirmus metus. Tarp konkurentų, bendrovė pabrėžė, kad didelis dėmesys skiriamas ekologiškumo jos produktų ir gamybos proceso. Kokybės durys «Blokuoti magistras» taip pat aukštyje, ir visi per šiuolaikine įranga ir griežta kokybės kontrolė naudoti kiekviename gamybos etape.

Skiriamieji bruožai šį durų gamintoją: natūralių medžiagų naudojimas, taikymas iš tvirtos vandeniui atsparaus lako, atsparumas mechaniniams pažeidimams, saulės spindulių ir ploviklių, ilgaamžiškumą. Durys «Blokuoti magistras» tinka naudoti visur: privačiuose namuose, bute, biure, restoranų, kavinių ir kitų viešųjų pastatų su didele apkrova.

Be išvardytų vartotojams išskirti į šios markės unikalus ir įdomus dizainas, puikiai atrodo šiuolaikinio interjero duris. Daugelis modelių turi originalius langus, todėl galima dar labiau užpildyti kambarį su šviesa. Įvairių spalvų taip pat skatinami vartotojams. Šiandien galite rasti modelius su šios spalvos: Blanco, Wenge, karamelė, raudonmedžio, migdolų ir tt

prekės durys «Blokuoti magistras» - tai stilingas sprendimas bet namuose!

Paimkite patarimą