UE "Žalioji daržovė", Minskas

QUICK
SELECTION
DURYS

Gamintojai

Atsiliepimai apie įmonę

Įmonės reitingas: 0.0

Iš viso peržiūrų: 0


Visi atsiliepimai

Rūšiuoti pagal: Kaina Populiarumas Pavadinimas
Parodyti pagal: 20 50 100
Kaip: 
Rasti 0 prekių
По данным критериям не удалось подобрать соответствующих дверей.

VĮ "Žalioji gamykla" pradėjo savo istoriją 1998 metais su lietinių gaminių gamyba. Laikui bėgant įmonė augo, jis padidino savo gamybos įrenginius ir gaminamų produktų asortimentą. 2004 metais, bendrovė pradėjo gaminti faneruotas vidaus durys plokštes. Šiandien bendrovė užima daugiau nei 4 tūkstančių kvadratinių metrų. m., tai yra daugiau nei du šimtus darbuotojų, daugiau nei 90 vienetų tik vienas didelio masto įrangai ir gamina 28 modelių duris.

Geografija UE "Žaliosios gamykla" yra gana plati. Įmonės produktų paklausa Rusijoje, Ukrainoje, Kazachstane, Moldovoje, taip pat ES.

Įmonės pavadinimas verčia kaip "žaliosios fabrikas", kad kalbama apie naudojant tik natūralias atsinaujinančių žaliavų, ty medienos. Savo gamybos "Green Plant" naudoja tik modernias technologijas, aukštos kokybės vietines žaliavas ir nuolat didina savo tyrimo gylį.

Bendrovės privalumas gali būti laikomas masinę gamybą, išlaikant aukštą produkto kokybę ir puikią išvaizdą visus produktus. Konstrukcijos durų lapai nuolat gerėja, pašalina bet kokius trūkumus, bet priimtinas normos yra saugomi. Vartotojai yra galutinai pasiekiamas visiškai baigtas produktas: durų varčia, dėžutė, lentos ir galutinio surinkimo korpuso.

prekės durys "Žalioji gamykla" - tai Baltarusijos medienos, originalus dizainas ir puiki kaina!

Paimkite patarimą