Apie mus

Mes – Graddoor, savo veiklą pradėjome 2008 m.

Parduodame: vidauslauko duris, atitinkančias specifines ir technines specifikacijas, bei įvarius durų priedus bei aksesuarus Lietuvoje ir Baltarusijoje. Taip pat teikiame daug papildomų paslaugų susijusių su durimis: konsultacijas, matavimus ir durų montavimą, garantinį bei pogarantinį aptarnavimą, bei užtikriname šių paslaugų nepriekaištingą kokybę.

Mūsų įmonėje dirba tik kvalifikuoti specialistai. Rūpinamės savo darbuotojais, todėl daugelis specialistų įmonėje dirba labai ilgai. Ilgametę patirtį turintis specialistai geba išspresti net sudėtingiausias klientų problemas. Atsakingai žiūrime į kiekvieną darbą, nepriklausomai ar tai vienkartinis klientas ar ilgametė partnerystė – Mūsų klientas, mums svarbiausias. 

Kiekvienas mūsų gaminys pasižymi aukšta kokybe, stiliumi bei funkcionalumu. Net ir įnoringiausi klientai bus patenkinti mūsų produkcija, kuri  kiekvienuose namuose taps puošnia interjero detale. Per savo nepriekaištingos veiklos laiką, įvykdėme daugiau nei 30 000 užsakymų. Stengiamės būti šiuolaikiški ir užtikrinti produkcijos kokybę, todėl atsakingai renkamės tik moderniausius ir patikrintus produktus. Įmonėje sukurta darni užsakymų priėmimo, vykdymo bei pristatymo sistema, kuri užtikrina, kad duris pristatysime Jums laiku ir tobuloje kondicijoje.

Mes dirbame konkurencingomis kainomis ir visada įsiklausome į kiekvieno kliento poreikius. Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums išspręsti Jums kilusius klausimus.

Mes teikiame vienerių metų  garantiją. Garantinio laikotarpio metu taisome įvairius defektus. Stengiamės įrodyti savo vertę ir tapti nuolatiniu partneriu mus pasirinkusiam klientui, statybos įmonei ar užsiimantiems didmeninė prekyba.

 

Paimkite patarimą